provádím

- ledacos, ale i vás po Brně -

Nebaví vás klasické prohlídky městem?
Chcete poznat Brno jinak?
Bez stádnosti, obšírné historie, s mou lokální péčí?

Vyjďeme si spolu!

Do rodného Brna jsem se vrátila po 20leté pauze. Neplánovala jsem to, prostě se to stalo. Kdykoli to šlo, podnikala jsem v něm průzkumnické výpady. Rozhlížela jsem se do dálek z kopců a rozhleden, i tajila dech s baterkou v podzemí. Prochodila lesy i rozmanitá zákoutí a se zvídavostí nakoukla všude tam, kde jsem to neznala nebo kde se to změnilo. Snoubí se ve mě londýnský nadhled i brněnský smysl pro humor. Ráda vám z Brna udělám nezapomenutelný zážitek. 

Ode mě

Chtěli byste město ukázat z pohledu místňáka? Bavilo by vás vyrazit do méně profláklých končin? Chcete pohodu nebo adrenalin? A kolik času na to máte? Na to všechno se budu ptát, aby vám to sedlo.

Pro vás

Láká vás strčit nos do těch nejlabužnických podniků? Zajímá vás funkcionalismus, moderna či chcete vyslídit co nejvíc básniček na zdech od streetartového uličníka TIMA? Nebo byste ráčili něco z Bronxu či pivní tour?

Na míru

Ať máte jen tři hodiny nebo dva dny, přizpůsobím vše na míru, bez nutnosti hledat kudy kam. Ráda vám ukážu své město, které nejde popsat, ale musí se zažít. Česky i anglicky. 

A jde to i s nafocením momentek na památku? 

Jasně, že jde!