provádím

- ledacos, ale i vás po Brně -

Nebaví vás klasické prohlídky městem?
Chcete poznat Brno jinak?
Bez stádnosti, obšírné historie, zato s autenticitou a lokální péčí?

Vydejte se spolu se mnou na procházku

Do rodného Brna jsem se vrátila po 20leté pauze. Neplánovala jsem to, prostě se to stalo. Kdykoli to šlo, podnikala jsem v něm průzkumnické výpady. Rozhlížela jsem se do dálek z kopců a rozhleden, i tajila dech s baterkou v podzemí. Prochodila lesy i rozmanitá zákoutí a se zvídavostí nakoukla všude tam, kde jsem to neznala nebo kde se to změnilo. I samotní Brňáci se začali zajímat o mé tipy a dostala jsem nálepku největší městské ambasadorky. Snoubí se ve mě londýnský nadhled i brněnský smysl pro humor. Ráda i vám z Brna udělám nezapomenutelný zážitek. 

Miluju ukazovat Brno ve své autenticitě a dělit se o něj s vámi 

Ode mě

Chtěli byste město ukázat z pohledu místňáka? Bavilo by vás vyrazit do méně profláklých končin? Chcete pohodu nebo adrenalin? A kolik času na to máte? Na to všechno se budu ptát, aby vám to sedlo.

Pro vás

Láká vás strčit nos do labužnických podniků? Zajímá vás funkcionalismus, moderna či chcete vyslídit co nejvíc básniček na zdech od streetartového uličníka TIMA? Nebo byste ráčili něco z Bronxu, industriál či pivní tour?

Na míru

Ať máte jen tři hodiny nebo dva dny, přizpůsobím vše na míru, bez nutnosti hledat kudy kam. Ráda vám ukážu své město, které nejde popsat, ale musí se zažít. Česky i anglicky. Ve všední den i   o víkendu. 

Šlo by to na přání i s nafocením momentek na památku? 

Jasně, že šlo!

Co čekat? Lze to pojmout jako rodinnou oslavu, babský/chlapský víkend, celodenní session pro partu architektů i zpestření rande pro dva. Čím dál víc se mi hlásí samotní Brňáci, neboť nikdy není pozdě na to, začít poznávat své město.

Za kolik? Cena záleží na délce i velikosti party.  Tříhodinová procházka může vyjít od 3.000 Kč. Jste-li solo objevitel, ozvěte se mi, abych vás mohla propojit s dalšími solo nadšenci a bylo to dostupné i pro vás.

Jako dárek? Přemýšlíte o prohlídce jako netradičním dárku? Ráda vám k tomu vyfiknu dárkový certifikát. I nestandardní přání se budu snažit splnit, jen je dobré mi o nich říct předem.