Londýn prostě žeru

oceňovaná autorská knížka

Do Londýna jsem vyrazila po čtyřicítce, sbírat zkušenosti do těj nej restaurací k otevření vlastního bistra. Tak, jak si to přálo mé okolí. 
Žasla jsem, ochutnávala, odmlouvala i courala po městě, abych nakonec po 2,5 letech života v protisměru přestala vařit a stala se novinářkou a fotoreportérkou. 
Tak, jak jsem si to přála já.

cena 599 Kč (v knihkupectví 679 Kč)
poštovné a balné 99 Kč
Celkem 698 Kč

po dohodě možný osobní odběr v Brně a v Praze

Objednat knížku

ráda vám ji osobně zašlu, neboť už není běžně v knihkupectví

ukázky z obsahu

Pro požitkáře

Hustý obsah

Kořeněno životem

Není to další román ani kuchařka, ale požitkářský průvodce Londýnem s nevšedními tipy a úsměvnými zážitky. Spolu s vytuněnou grafikou máte parádní dárek nebo lahůdku do vlastní knihovny.

Minimalistická obálka knihy s vyraženým reliéfním písmem ukrývá hustých 320 stran na kvalitním papíru Fedrigoni s více než 400 fotografiemi. Ze zadní obálky si můžete odtrhnout perforovanou záložku. 

Nechybí medailonky "Londýňanů" a můžete tak poznat brazilského myče nádobí s univerzitním vzděláním, či jihoafrickou servírku, co byla zvyklá na víc služebnictva než její londýnské zákaznice.  

Co říkají čtenáři?

Vaše kniha je naprostá lahůdka. Už druhý den tu sedím a hltám každé slovo. Chci si tu knihu šetřit jako luxusní bonboniéru, často odcházím a hledám, co bych dělala, abych tu knihu “nesežrala” najednou, ale nejde to. Směju se nahlas, a potom s vámi v některých případech hluboce soucítím, neboť mám podobné zkušenosti. V Londýně žiju už 20 let, ale nedokážu lidem odpovědět na otázku, co mě tam stále drží. Vystihujete to naprosto přesně.
Katka
Už dvě hodiny ji pročítám a zvědavě listuji. Je krásná, vtipná, celá dotažená a Tvoje! Prosím, buď pořád tak zvídavá a sdílná.
Monika
Tak jsem teď dočetl vaší knížku. Je to super, úplně mě přenesla zpátky do míst, který zbožňuju. A samozřejmě taky jsem si uvědomil, jak jsou někdy pekelný podmínky v Londýnské gastru. Děkuji moc za skvělou knížku.
Tomáš
Nejlepší kniha o jídle, co kdy vůbec vyšla. Dokonalost po všech stránkách. Dokonce mi to vynahradilo splín, že necestuji. Děkuji za snové a chuťové zážitky.
Jitka
Mám ji! Je naprosto úchvatná, inspirující a má pořádnej drive. Mimo jiné super vychytávka s tou záložkou : ) Děkuji. Je to zážitek mít ji v ruce.
Katka
Teď jsem dočetla knihu. Pecka!!! Tvůj styl je prostě skvělý!!! Neskutečné zážitky!
Lenka
Přečteno téměř jedním dechem. Knížka skrývá tolik lásky a nápadů z Vaši strany – obal, plastické písmo, krásná grafika, vychytaná záložka, svačinový obal, razítka, krabička se solí, věnování… K obsahu se budu rozhodně vracet. Da-li Pán Bůh a do Londýna se ještě někdy podívám, pak budu rozhodně odtud čerpat mnohé tipy.
Jana
Fantastická kniha, kterou jsem měl tu čest držet v ruce. Kniha vás musí dostat a téhle se to povedlo. Svým jazykem, vtipem, postřehem, nápady, kulinářskými lahůdkami, fotkami, popisy milovaných míst… prostě vším.
Rudolf
Podaril sa ti husársky kúsok, dokonale pospájať rôzne žánre tak, aby z tej knihy bolo Londýn cítiť. Je to vyvážené, zaujímavé, lákavé. Jediná chyba je, že sa nemôžem okamžite zbaliť a vyraziť. Bola som v Londýne snáď dvadsaťkrát, ale tentoraz by som sa nechala inšpirovať tebou. Veľmi sa z tetjo knihy teším a ďakujem za zážitok.
Zuzana